đ Zomervakantie zorgt voor iets kleinere bezetting
Vanaf vandaag hebben alle scholen vakantie en dat was ook aan onze speelavond te merken. Veel van onze spelers zijn zelf op vakantie, passen op een huis đĄ of hebben gezellige logeetjes over de vloer.
Dat betekende zeker niet dat het rustig was. De mahjongstenen kletterden als vanouds over de tafels đ en er werd weer fanatiek gestreden om ieder punt. Het mooiste spel van de avond kwam op naam van Hella, die een prachtige selfpick van maar liefst 35 punten wist te maken! đ
De avondwinst ging echter naar Yorick. Met 6 tafelpunten was hij uiteindelijk de meest fortuinlijke speler van de avond. đđ
Ook de puntentelling leverde een bijzonder feitje op. Aan het einde van de avond stond de teller op precies 500 positieve punten Ên 500 negatieve punten. âī¸ Zo’n perfect evenwicht zien we natuurlijk iedere week, maar een zo mooi rond getal kom je niet vaak tegen!
| Speler | TP | MJP |
|---|---|---|
| Yorick | 6 | 247 |
| Joke | 6 | 134 |
| Marijke | 5 | 4 |
| Hella | 4 | 72 |
| Caroline | 4 | 43 |
| Dennis | 2 | -114 |
| Jakko | 2 | -132 |
| Gert | 2 | -136 |
| Irene | 1 | -17 |
| Piet | 1 | -101 |